preloader

Bu Perde Modeline Bayılacaksınız !

Stor Perdeler şık tasarımları ve kullanım alanları ile en çok yaygınlaşan perde modelleri arasında yer almaktadır. Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan ve tamamen üzerinde yer alan desenler nedeniyle zebra stor perde modeli olarak bilinen  ürünümüz, estetik görünümü ve kalitesi ile her alanda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz en iyi perde modelleri arasındadır. Kullanıcıların en fazla verim alabilecekleri şekilde tasarlanan zebra perdeler konusunda üretim ve montaj seçeneklerimiz ile İstanbul Mağazamızdan hizmet vermekteyiz. Ev ve İşyerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zebra Perdeler, Modern çağın ihtiyaçlarına yönelik benzersiz kumaş seçenekleri ve modelleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada bulunmaktadır. Uygulanacak ortamın renk ve ışık durumuna göre perde kumaş seçenekleri mevcuttur. Zebra Stor Perde fiyatlarımız uygulanacak alanın ebat ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilir.

Perde Stil ; Sektörde 20 yılı aşkın süredir çeşitli perde modellerinin üretimi ve montajı konusunda İstanbul Beylikdüzünde yer alan Mağazamızdan hizmet vermekteyiz. Perdeler konusunda kullandığımız kumaşlar 1. Kalite malzemeden üretilip, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam etmektedir. 

Perdeler ev dekorasyonun yapı taşlarından biri olarak her zaman önem arz etmektedir. Mobilyalarınız ile mükemmel bir uyum yakalamayı başaran tasarımlara imza atan ürünler sayesinde aradığınız uyumu da kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Zebra perde salon modelleri ile salonunuza estetik ve şık bir hava katabilir ve yakaladığınızla uyumla salonunuzun güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Pratik kullanımı ve temizliği kolay olan zebra stor perde modellerine alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Hem tül hem perde görevi görmesi ile oldukça pratik çözümler sunan zebra perde modelleri konusunda kumaş seçeneklerimizi İstanbul Beylikdüzü mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet