preloader

Şık ve Estetik Bir Görünüm

Muhteşem görünümü ve şık kumaş seçenekleri ile her alanda rahatlıkla kullanabilceğiniz varaklı stor perdeler özellikler salonların vazgeçilmez tercihi olmaya devam etmektedir. Kalitesi ve dayanıklı yapısı ile stor perde modelleri arasında en çok tercih edilen varaklı stor perdeler konusunda üretim ve satış seçenekleri ile İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet vermekteyiz. Perde seçiminde kumaşın kalitesi ve kullanım amacı önemli olduğundan, ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken en büyük etken mobilya ve duvar renkleridir. Stor perdeler ev ve işyerlerinde kullanım için en avantajlı ürünler arasında yer almaktadır. Perde sektöründe 20 yılı aşkın süredir, her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi garanti eden, Perde Stil firmamız, İstanbul beylikdüzü bölgesinde yer alan mağazasından müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Varaklı Stor Perde Modelleri, uygulandığı ortamın daha şık ve estetik görünmesinde önemli bir rol oynar. Üretimini yaptığımız varaklı perdelerde %100 mat polyester kumaş tercih edilmektedir. Bu sayede güneş ışınlarına karşı solma ve bozulmalara karşı dayanıklıdır. Varaklı Stor perdede kumaş üzerine altın rengi baskılar yapılarak, alt kısmınada varak yapıştırma yer alır. Perde üretimi ve fiyatları konusunda her evin kendine özel ölçü ve ebatlarına göre fiyatlar değişmektedir.

Perde Stil ; Modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda üretim ve montajını yaptığı stor perde modelleri ile bir marka olmayı başarmıştır. Stor Perdeler arasında Özellikle salon ve oturma odalarında daha şık bir görünüm kazandırdığı için varaklı stor perde sistemleri tercih edilir. Firmamız İstanbul Beylikdüzü semtinde yer alan mağazasında müşteri memnuniyetli hizmet vermektedir.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet