preloader

Stor Perde Almayı Düşünüyorsanız, Alt kısımdaki Modelleri İnceleyin !

Perde Stil ; Benzersiz ve Şık tasarımlara sahip stor perde modelleri ile ev ve işyerlerinize özel tasarımlar konusunda 20 yılı aşkın süredir İstanbul Beylikdüzünde hizmet vermektedir. Hayatımızın her alanında kullanılan perdelerin, kolay kullanımı ve dayanıklılığı ile daha cazip hale gelen Stor perde modelerimiz, tamamen müşterilerimizin taleplerine uygun kumaş ve ölçülerde üretilmektedir. Stor perde fiyatları uygulanacak alanın yapısı ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Stor perdeler Temelde, alüminyum bir boru üzerine kumaşın sarılmasıyla oluşan bir mekanizmadır. Genelde Bu ürünlerde kumaş ve ebatlarda değişmeler gözlemlenebilir.

Zincirli veya yaylı bir mekanizmaya sahip stor perde sistemleri, oldukça geniş bir alanda kullanım için en sık tercih edilen modeldir. Işığı geçirgen özelliği olmadığı için genelde yatak odası, toplantı salonları başta olmak üzere her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Beylikdüzü perde firmaları arasında perde stil mağazamıza gelerek ürünlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Stor perdelerde black-out özelliği vardır. Yani bu kumaşlar, ışık geçirgenliğini tamamen engelleyecek biçimde üretilirler. Güneş ışınlarından etkilenmeden kullanacak ortamın daha karanlık veya aydınlık olması tamamen tercih edilecek stor perde modeline göre değişmektedir.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet