preloader

Şık tasarımı ve estetik görünümü ile farklı alanlarda kullanım için uygun olan Screen stor perde modeli, saydam görünümü ile güneş kırıcı özelliğine sahip bir modeldir. Zararlı güneş ışınlarının ortama ulaşmasını engeller. Sağlık yönünden güçlü ve önerebilecek bir modeldir. Perde Sistemleri konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet veren, Perde Stil dayanıklı ve modern çağın yeniliklerini yakından takip ederek birçok perde modeli konusunda hizmet vermektedir.

Sun Screen Perde ; Ortam sıcaklığınının korunarak enerji tasarrufu sağlanmasına etki eder. Manuel ve motorlu sistemler olmak üzere birçok model seçeneği olmasına rağmen, kumaş yapısı aynıdır. İç ve Dış cephelerde dışarıdan gelecek güneş ışınlarını kırmak için geliştirilmiştir. Alev almaz ve antibakteriyeldir. Dekoratif yönden uygulanacak alana göre farklı modeller incelenebilir. Cam elyafı (fiberglas) dokuma üzerine pvc kaplamasından oluşur. Güneş kırıcı özellik, işyeri ve evlerde televizyon veya bilgisayar ekranına güneşin gelmesi engellenir.

Screen kumaş pvc kaplama cam elyafı liflerle dokunmuştur. Liflerin cam elyafı olması kumaşa dayanıklılık kazandır ve kumaş şeklini bozarak deforme olmaz. Isıyı durdurmakta oldukça etkilidir. İstanbul Perde firmaları arasında modern yenilikleri en hızlı şekilde sizlerle buluşturmayı hedefleyen firmamız, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde yer alan mağazasında güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

SCREEN STOR PERDE MODELLERİ VE FİYATLARI

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet