preloader

YENİ VE ŞIK RENKLER

İstanbul Perde ; Modern çağın ihtiyaçları doğrultusunda üretimini yaptığı farklı model ve tasarımlar ile ev ve işyerleri başta olmak üzere, birçok alanda kullanabileceğiniz modern perde seçenekleri ile zevkinizi dekorasyon alanında yansıtmanıza katkı sağlar. Perdeler genelde dışarıdan ortamın görünmesini engellemesi yanı sıra, güneş ışınlarından koruma görevide üstlenir. Perde seçiminde kullandığımız kumaşlar 1. kalite malzemeden imal edilmektedir. Açık veya Koyu renk perde seçimleri ile ortamın aydınlık veya karanlık olmasını sağlamak size kalmıştır.

Modern Perde Modellerimiz, uygulanan alanlarda daha farklı görünümlere neden olabilir. Alt kısımda yer alan modellerimiz, tamamen Perde Stil mağazamız tarafından uygulanmıştır. 20 yılı aşkın süredir en iyi olan hizmeti sunmak için, kendimizi geliştirerek, perde sistemleri konusunda dayanıklı ve şık görünüme sahip ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Perdeler  mobilya ile uyum içerisinde olduğu taktirde daha şık ve ferah bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

İstanbul Beylikdüzü semtinde bulunan mağazamıza gelerek kumaş kalitesi ve modellerimizi katalogdan ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz. Modern Perde modelleri özellikle salonların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Alt kısımda yer alan modellerimizi inceleyebilir, fikir sahini olabilirsiniz.

MODERN PERDE MODELLERİ VE FİYATLARI

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet