preloader

KATLAMALI STOR PERDELER ŞIK VE ESTETİK GÖRÜNÜM SUNAR

İstanbul’un en büyük perde imalatçıları arasında, binlerce perde kumaş seçeneği ile beylikdüzü ilçesinde hizmet sunan Perde Stil, Ev ve işyerlerine özel olarak tasarladığı perdeler ile güneş ışınlarından ve dışarıdan gelen izlenmeleri tamamen ortadan kaldırmaktadır. 1. Sınıf malzemeden üretilen perdeler, kullanıcıların rahat bir şekilde kullanması ve temizliğini en hızlı şekilde yapabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Perdeler hayatımızın her alanında kullanılır ve farklı tasarımları ile dekorasyon alanında önemli bir yere sahiptir. Perde Stil mağazamızda yer alan modelleri yakından incelemek için mağazamızı iletişim kısmından ulaşarak ziyaret edebilirsiniz.

Katlamalı Stor Perde modellerimiz, şık tasarımı ve estetik görünümü ile kullanıldığı alanın daha ferah ve hoş görülmesine imkan tanır. Yapısı ve tasarımı ile genelde uygulanacak alanın aydınlık veya karanlık olması isteniyorsa buna göre kumaş seçimi yapılması gerekir. Uzun süreli güneş ışınlarına maruz kalan perde kumaşlarında solma ve yıpranma gibi problemler ortaya çıkmaz. Konusunda uzman ekibimiz ile size özel perde sistemleri ile yaşam alanlarınızı daha kullanılabilir bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Katlamalı Stor perde fiyatları, ebat ve ölçü sonrası tercih edilen kumaşa göre değişiklikler gösterebilir.

Katlamalı Stor Perdeler, istenilen ebat ve ölçülerde üretilebilir. Modern tasarımı ve kullanılan kalın kumaş seçeneği ile enerji tasarrufu sağlar. Perde Stil bünyesinde yer alan tüm perdeler garantili olarak satışa sunulur. 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda perdeler konusunda bizi tercih eden müşterilerimize özel uyguladığımız modelleri alt kısımda bulabilirsiniz.

KATLAMALI STOR PERDE MODELLERİ

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet