preloader

Yüksek ve Uzun Camlara Uygun Tasarım

Yüksek ve uzun camlarda tercih edilen Dikey PVC Perdeler ev ve ofislerde kullanım için uygundur. Yapısı ve tasarımları ile daha şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin malzeme kalitesine ve renklerine dikkat etmesi önemlidir. Perde konusunda benzersiz ve şık tasarımları öncelik olarak sizlere en iyi şekilde sunarken güneş ışınlarını kolay bir şekilde engellemenize olanak sağlar. Perde Stil ; İstanbul Beylikdüzü bölgesinde yer alan mağazasında perde konusunda 20 yılı aşkın süredir en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Güneş ışınlarının iç ortamda yer alan malzemelere zarar vermesini engellerken, bu durumdan hiçbir şekilde etkilenmeyen bir malzemeden üretilmiştir.

Pvc Dikey Perde Kullanım Alanları ; Hastaneler, Okullar, İşyerleri ve Özel kurumlar başta olmak dahil birçok alanda kullanılır. Yanlara doğru dik şekilde toplandığı için yüksek ve uzun camlarda kullanılması daha uygundur.

Dekorasyon yönünden diğer perde modellerine göre daha cazip ve şık bir tasarıma sahiptir. Soğuk havalarda enerji tasarrufu sağladığı için, özellikle soğuk ülkelerde daha çok rağbet görmektedir. Kullanıcıların en fazla verim alabilecekleri Dikey Pvc perde modelimiz özellikle ofislerin daha estetik bir görünüm kazanması için önemlidir. Uzun camlara farklı bir perde modeli tercih ettiğinizde maliyetleri daha yüksek olacağından, bu perde modeli yaygın bir şekilde önerilir.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet