preloader

Çocuklara Özel Şık ve Eğlenceli Perde Modelleri

Perde konusunda farklı ürün ve modellerimiz ile İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yer alan Perde Stil mağazamızda siz değerli müşterilerimize güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çocuğunuza ait bir odanın dekorasyonu ve görünümüne önem veriyorsanız, rengarenk ve şık tasarımlara sahip perde modellerimizi inceleyebilirsiniz. Günün bir kısmını odasında geçiren çocuklarınıza özel farklı renk ve kumaş seçenekleri ile onun seveceği eğlenceli perde modelleri ile onu mutlu edebilirsiniz. Çocuk perdesi seçiminde açık ve koyu renkler çocuğunuzun uyku düzenini etkileyebilir.

Kız ve Erkek çocuklarınızın oda durumuna göre farklı renklere sahip perdeler, desenleri ile çocuk odalarınıza ayrı bir hava kazandıracaktır. Gündüz uykusu olan çocukların perdeleri daha koyu tercih edilirse, iyi bir uyku almaları sağlanacaktır.Kalın kumaştan üretilen fon perdeler veya stor perdeler gün ışığını gündüz vakitlerinde de istenildiği gibi engelleyebilme açısından ideal perdelerdir.

Çocuk odasında en sık desenli perdeler veya dikkat çeken renkler tercih edilir. Erkek çocuklar için araba, çizgi film karakterleri gibi desenler tercih ederken, kız çocukları için ise bebek veya çiçek desenli perdeleri tercih edebilirler. Çocuk perde modelleri konusunda daha önceden yaptığımız modelleri alt kısımdan inceleyebilirsiniz.

Perde seçiminde özellikle cam hizası ile eşit olması, yerde biriken tozların perdeye bulaşmasını engelleyerek, çocuklarınızın daha güvenli bir ortamda bulunmasını sağlayacaktır. Perde Stil mağazamızda yer alan çocuk perde modellerinde kumaş perdeler fon ve tül perdeler olmak üzere en çok tercih edilen ürünler arasındadır.Genellikle animasyon ve çizgi film karakterlerinin 3 boyutlu olarak basıldığı perdeler odalara renkli ve eğlenceli bir hava katar. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterini göreve kendi zevkine göre farklı alternatiflerle perde seçimi yapabilirsiniz.

Siz de çocuğunuzun odası için perde arayışındaysanız İstanbul Beylikdüzü Perde Stil mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet