preloader

Perde Stil Benzersiz Perde Modelleri ile Hizmetinizde

Stor perdeler farklı tasarım ve modelleri ile her alanda yaygın bir şekilde kullanılan en dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Çift mekanızmalı stor perdeler için özel olarak üretilen farklı kumaş seçenekleri ile uygulanacak alana daha şık bir görünüm kazandırır. Perde Sektöründe uzun yıllar faaliyetlerini sürdüren Perde Stil mağazamız, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hizmetinizdedir. Stor Perdelerin kullanım alanları ev ve işyerinin her alanı için uygundur. Modern görünümleri yanı sıra üzerinde kir tutmayan stor perdelerin temizliği de oldukça kolaydır.

Tek bir ray üzerinden iki boru kullanılarak üretilen çift sistemli stor perdelerde borulara tül veya güneşlik takılarak daha kullanışlı bir hale getirilebilir. Bu sistem sayesinde iki farklı perde mekanizmasını tek bir yerden kolayca kullanabilirsiniz. Çift mekanizmalı perde fiyatları, uygulanacak alanın özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Çift Mekanizmaya sahip perde sistemi ile dekorasyon ve görünümde farklı ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Perde Stil bünyesinde satılan tüm kumaş ve tül seçenekleri 1.Sınıf malzemeden üretilmektedir. Dayanıklı yapısı ve %100 olarak Polyester iplikten üretilen perdeler uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

Çift mekanizmaya sahip stor perdeler neme karşı dayanıklıdır. Mutfak perdeleri olarak kir,nem ve toza karşı dayanıklı olduğundan önermekteyiz. Montajı ve kurulumu oldukça kolaydır. Evinize veya İşyerinize uygun çift mekanizmalı stor perdelerin oldukça fazla kumaş seçeneği bulunmaktadır. Keten, bambu çizgili gibi modellerinin yanı sıra krem, gri, vizon, mürdüm gibi farklı renkler de bu kategorideki perdelerde mevcuttur.

Çift Mekanizmalı Stor Perde Modelleri

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet