preloader

Şık ve Estetik Görünüm

Estetik görünümü ve kolay kullanımı ile doğal bir görünüm elde etmenize imkan tanıyan ahşap jaluzi perde modellerimiz ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olacaktır. Plastik levhalardan üretilen, tül perdenin işlevini görmesi için üretilen bu perde modelinde, dışarıdan görülmeden rahat bir şekilde dışarıyı görebilirsiniz. Farklı tasarım ve çeşitleri ile en çok tercih edilen perde modelleri arasındadır. Ev ve işyerlerinde istenilen her alanda uygulabilir olması nedeniyle oldukça caziptir.

Perde konusunda gelen talepler doğrultusunda en iyi olan ürünleri üretmeyi amaçlarken, perde konusunda ahşap jaluzi modeline uygun birçok modeli alt kısımda bulabilirsiniz. Perde Stil 20 yılı aşkın süredir İstanbul Beylikdüzü semtinde yer alan mağazasında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. Ahşap jaluzi perdeler ; doğal malzemesi, estetik formu ve kullanım kolaylığı ile yaşam alanlarınıza sıcaklık katar. Birbirinden şık seçenekleri, sağlam yapısı, temizlenmesi kolay ve pratik kullanımıyla hem evlerde hem de ofislerde zevkle kullanılabilir.

Kullanım alanı oldukça geniş olan Ahşap Jaluzi perdeler ; Otel lobilerinde, Cafe ve Restaurant girişlerinde, Mimarlık ofislerinde, Toplantı ve Konferans salonlarında kullanılır. Evlerde ise en çok mutfaklarda tercih edilir, yağ ve leke tutmayan özelliği ile uzun süreli kullanım için önerebileceğimiz en iyi modeldir. Ahşap jaluzi perde fiyatları konusunda uygulanacak alanın ebat ve ölçüleri önemlidir.

BİZE ULAŞIN

TÜM HAKKI SAKLIDIR.

© 2021, İSTANBUL PERDE. Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet